Meniu
Prekių krepšelis

Pristatymo politika

Pristatymas

Turite pateikti visą savo informaciją: vardą, pavardę, pristatymo adresą (gatvę, namą ir buto numerį, miestą, apskritį, šalį ir pašto kodą) ir telefono numerį, kad kurjeris galėtų su jumis susisiekti.

Pristatymas kurjeriu 1-2d.d. po užsakymo gamybos atlikimo termino. 


Grąžinimo politika

Mūsų politika galioja 14 kalendorinių dienų nuo pristatymo dienos. Jei gavote užsakymą ir dėl kokių nors priežasčių esate nepatenkintas, galite grąžinti prekę. Jei po pristatymo praėjo 14 dienų, deja, negalime jums grąžinti pinigų.


Grąžinimo reikalavimai

Kad galėtumėte gauti grąžinamąją išmoką, turite atitikti šiuos kriterijus:

  • Prekė su defektais;
  • Produktas nėra toks, koks aprašytas;
  • Produktas turi būti originalioje pakuotėje;
  • Produktas turi būti nenaudotas;
  • Produktas neturi būti su naudojimo pažeidimais.

Siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi aukščiau išvardytų kriterijų, visi grąžinimai bus tikrinami. Jei prekė neatitinka išvardytų kriterijų, pasiliekame teisę negrąžinti pinigų.


Pirkimo įrodymas

Norėdami grąžinti lėšas, mums reikia kvito, pirkimo užsakymo ar kito pirkimo įrodymo. Atminkite, kad neturėdami pirmiau minėto pirkimo įrodymo mes negrąžiname pinigų.


Prekių pristatymas

Norėdami grąžinti užsakymą, pirmiausia turite susisiekti su mumis.

Grąžinimas gali būti siunčiamas: Molėtų g. 84-A, Utena, LT-28132. Jūs būsite atsakingi už prekių, kurias norite grąžinti, pristatymo išlaidas.

Jūs turite pasirūpinti, kad prekės būtų tinkamai supakuotos, kad jos nebūtų pažeistos gabenant. Jei nustatoma, kad produktas yra sugadintas arba naudojamas daugiau, nei reikia, kad jį pagrįstai apžiūrėtume, mes galime atmesti grąžinamąją išmoką.


Susisiekite su mumis

Jei norite susisiekti su mumis dėl klausimų, susijusių su šia lėšų grąžinimo politika, galite tai padaryti per kontaktinę formą arba atsiųsti el. laišką adresu: info@utenosstogai.lt

Šioje svetainėje naudojame slapukus, kad užtikrintume tinkamą svetainės veikimą, galėtume suteikti Blynas.lt paslaugas ir funkcijas, analizuotume naršymo statistiką, individualizuotume Jūsų naršymo patirtį bei teiktume Jums aktualius rinkodaros pasiūlymus. Tiksliniai (komerciniai) slapukai nediegiami, jeigu Jūs su jais nesutinkate. Leisdami visus slapukus, leisite mums užtikrinti geriausią naršymo ir apsipirkimo patirtį.